Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki automatyzacji zadań i zmniejszeniu ilości dokumentów papierowych
Dane dotyczące Twojej szkoły gromadzone są w jednym miejscu, dzięki czemu analizujesz statystyki i podejmujesz na ich podstawie trafne decyzje
Zapewniamy wsparcie IT dla Twojej placówki edukacyjnej - szkoły, przedszkola, szkoły nauki jazdy, szkoły języków obcych i innych
Nasze systemy zapewniają bezpieczeństwo danych dzięki szyfrowanemu połączeniu i przechowywaniu danych w chmurze
Zarządzaj swoją szkołą zdalnie dzięki dostępowi do aplikacji przez Internet i przeglądarkę za pomocą urządzeń stacjonarnych i mobilnych

Aktywne grupy

Rodzaj grupy:
Poziom zajęć:
Okno zajęć:
godzina od:
godzina do:
Lektor:
stacjonarna
A1
wtorek 09:00-10:00
Mauro Caterina
online
A1
wtorek piątek 09:30-11:00
Giancarlo Griso
online
A1
sobota 09:30-11:00
Anna Staruch
stacjonarna
A1
wtorek 16:00-17:30
Marcello Giusto
stacjonarna
A1
środa 17:30-19:00
Magdalena Bilińska
stacjonarna
A1
czwartek 17:30-19:00
Evy Bovo
stacjonarna
A1
wtorek 17:30-19:00
Evy Bovo
stacjonarna
A1
czwartek 18:45-20:15
Marco Cecere
stacjonarna
A1
wtorek 19:15-20:45
Magdalena Bilińska
stacjonarna
A1
poniedziałek 19:15-20:45
Evy Bovo
stacjonarna
A1
czwartek 19:15-20:45
Mauro Caterina
online
A1
czwartek 19:15-20:45
Anna Staruch
online
A1
środa 19:15-20:45
Anna Staruch
stacjonarna
A2
sobota 09:30-12:30
Magdalena Bilińska
stacjonarna
A2
poniedziałek środa 17:30-19:00
Evy Bovo
stacjonarna
A2
wtorek 17:30-19:00
Gerardo Santaniello
online
A2
czwartek 19:15-20:45
Magdalena Bilińska
stacjonarna
A2
poniedziałek 19:15-20:45
Magdalena Bilińska
stacjonarna
A2
wtorek 19:15-20:45
Gerardo Santaniello
online
A2
wtorek 19:15-20:45
Anna Staruch
stacjonarna
A3
wtorek 10:15-11:15
Mauro Caterina
stacjonarna
A3
wtorek 17:45-20:00
Mauro Caterina
stacjonarna
A3
wtorek czwartek 19:15-20:45
Evy Bovo
stacjonarna
A3
poniedziałek środa 19:15-20:45
Marcello Giusto
online
A3
poniedziałek środa 19:15-20:45
Giancarlo Griso
online
A3
poniedziałek 19:15-20:45
Gerardo Santaniello
stacjonarna
B1
poniedziałek środa 09:30-11:00
Mauro Caterina
online
B1
wtorek 17:30-19:00
Marcello Giusto
stacjonarna
B1
poniedziałek środa 17:30-19:00
Gerardo Santaniello
stacjonarna
B1
środa 19:15-20:45
Evy Bovo
online
B2
wtorek czwartek 17:30-19:00
Giancarlo Griso
online
B2
wtorek czwartek 17:30-19:00
Nicola Marra
online
B2
poniedziałek 19:15-20:45
Mauro Caterina
stacjonarna
B2
środa 19:15-20:45
Mauro Caterina
online
B3
środa 17:30-19:00
Marcello Giusto
stacjonarna
B3
poniedziałek 17:30-19:00
Marcello Giusto
stacjonarna
C1
czwartek 17:30-19:00
Mauro Caterina
online
Grammatica
środa 17:00-18:30
Anna Grochowska-Reiter
online
Kultura
wtorek 19:15-20:45
Nicola Marra