Strefa Słuchacza systemu Lingwista dostępna w wersji mobilnej

mobilesWersja mobilna Strefy Słuchacza dostępna jest dla słuczaczy, opiekunów jak i lektorów. Dzięki temu niezależnie od miejsca w którym przebywasz możesz mieć dostęp do podstawowych danych o swoich kursach w szkole językowej.

Słuchacze i opiekunowe mają możliwość podglądu kalendarza zajęć, komunikatów wysłanych przez lektora, szczegółów swoich kursów takich jak plan płatności, historia lekcji i frekwencji, historia testów oraz ich wyników, lista podręczników przypisanych do danego kursu, historia wysłanych notyfikacji e-mail, lista pozostałych uczestników kursu.

Lektor dzięki dostępowi mobilnemu może bardzo szybko np. w trakcie przerwy podczas zajęć uzupełnić frekwencję na zajęciach, wprowadzić nową lekcję, uzupełnić wyniki testu czy wysłać nowy komunikat do swoich słuchaczy przypominający o zbliżającym się sprawdzianie. Również w wersji mobilnej systemu Lingwista lektor może podejrzeć swój kalendarz zajęć czy zarządzać swoim kontem. Dzięki temu narzędziu dane w systemie Lingwista są aktualne i kompletne.

Obejrzyj krótki film aby zobaczyć w jaki sposób lektor poprzez dostęp mobilny może w szybki sposób uzupełnić frekwencję na zajęciach i dodać kolejną lekcję.

5 marca 2016